Kultūras dienas noslēguma akords BSA

 

Kultūras dienai veltīto pasākumu ietvaros 2013. gada 19. aprīlī Baltijas Starptautiskās akadēmijas aktu zālē notika Latvijas Nacionālo kultūras biedrību asociācijas (vadītājs – Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Rafi Haradžanjans) koncerts.

Klātesošos uzrunāja Starptautiskā Rērihu centra Latvijas nodaļas priekšsēdētāja Marianna Ozoliņa. Viņa atzīmēja, ka Latvijas Nacionālo kultūras biedrību asociācijas radošajam kolektīvam un SRC Latvijas nodaļai jau ilgus gadus ir izveidojušās draudzīgas saites.

Koncerta programmā bija dažādas dziesmas un nacionālo kolektīvu deju priekšnesumi, uzstājās slāvu ansambļi „Karagod” un „Kama” Tatjanas Starovoitenko vadībā, Kazahu biedrības deju skola „Essence of dance” Madinas Premalas vadībā, Natālijas Sibergas deju ansamblis, kā arī ebreju koris „Šofar” diriģenta Josifa Cisera vadībā.

Jaunie mākslinieki – vijolniece Ieva Ter-Sarkisova (Maskava) un E.Dārziņa mūzikas skolas audzēknis pianists Gļebs Predibailo, kā arī starptautisko konkursu laureāts Sanktpēterburgā un Volgogradā Gļebs Beļajevs (Daugavpils Universitātes pedagogs) – priecēja klātesošos ar lielisku klasiskās mūzikas skaņdarbu atskaņojumu. Ievas Ter-Sarkisovas koncertmeistare bija Lilija Sarkisjana (Rīga).

Koncerta noslēgumā skanēja klavieru dueti Rafi Haradžanjana un Jeļenas Lihvaras izcili virtuozajā izpildījumā.

 

DSCF1955.JPG

DSCF1962.JPG

DSCF1988.JPG

DSCF1978.JPG

DSCF1973.JPG

DSCF1971.JPG

DSCF1968.JPG