H          

   

 

 

Jaunumi

 Rērihu ģimene

 Rērihu evolucionārā darbība   

Rēriha Miera pakts ·

 Rērihu vārda un mantojuma aizsardzība   

 Starptautiskais
Rērihu centrs 
  

Kultūras un izglītības
darbs
   

 SRC elektroniskā
bibliotēka
   

Par mums

Dzīvās Ētikas
draugu klubs 
  

Sadarbība

 

 

 

 

 

 

S

 

RĒRIHU ĢIMENE

 

Rērihi. Viņu vārds zelta burtiem ierakstīts pasaules un Krievijas kultūrā. Nikolajs Rērihs, Helēna Rēriha un viņu dēli  – Jurijs Rērihs un Svjatoslavs Rērihs.

 Katrs no viņiem planētas kultūras telpā ir atstājis neatkārtojamas pēdas. Šīs dižās ģimenes neparastā harmonija, kas izpaudās kā garīga un radoša Vienotība, kurā katrs bija neaizstājams, unikāls un ārkārtīgi apdāvināts, pārsteidz un sajūsmina.

 Īsās biogrāfijas, kas šeit tiek sniegtas, tikai nedaudz ieskicē viņu dzīvi –  strauju, bezbailīgu, varonīgu, nodzīvotu nelokāmā uzticībā Kopējā Labuma ideāliem, piepildītai ar pašaizliedzīgu darbu cilvēces garīgās un kultūras evolūcijas vārdā.

Rērihu sabiedriskās un kultūras darbības mērogs ir planetārs.

Vērtēt viņu dzīves un daiļradi ar parasto mērauklu nozīmē nesaprast galveno – šo izcilo Kultūras pārstāvju paveiktā būtību.

Viņu domas, darbi un centieni stipri apsteidza mūsdienu cilvēku apziņu. Laika gaitā cilvēce aizvien vairāk sāk apzināties šīs ģimenes unikālās daiļrades Varoņdarbu.

Rēriha Valstība, Skaistuma un Zināšanu Valstība vēl ilgi paliks tā tikumības virsotne, uz kuru cilvēki tieksies, meklējot mūžīgo Patiesību.

®

 

 

© 2001—2009 Starptautiskais Rērihu centrs

 

 

 

 

 

 


 

   
     

Saziņai: rerihs@rerihs.lv